Andelsbolig til salg, Skælskør,
, 4230 Skælskør- Andelsbolig til salg
- 84 m2
- 495.000 kr.
![Andelsbolig til salg, Skælskør, <span class="blurred street" onclick="ProcessAdRequest(3073121)"><span class="hint">Se vej-navn</span>[xxxxxxxxxx]</span>](/LPStreetView/Cache/3073121_134.webp?t=638815360616081687)
- Andelsbolig til salg
- 84 m2
- 495.000 kr.
Andelsbolig til salg, Skælskør,
Fakta
Rapportér fejl- 3073121
- Andelsbolig
- 84 m2
- 3
- 495.000 DKK
- 2.800 DKK
Andelsbolig til salg i 4230 Skælskør
Information og data
Denne andelsbolig ligger i Skælskør. Skælskør har postnummeret 4230, og ligger i kommunen Slagelse, som ligger på Region Sjælland. Boligen er i alt 84 m2 fordelt på 3 separate værelser. Boligydelsen er 2.800 kr. per måned. Salgsprisen for boligen er 495.000 kr..
Lignende boliger
Ofte stillede spørgsmål
Statistik over udviklingen i ledige andelsboliger til salg i Skælskør over den sidste måned
Herunder ser du udviklingen i udbuddet af andelsboliger til salg i Skælskør over den sidste måned. I den første kolonne ser du datoen. I den anden kolonne ser du det samlede antal andelsboliger til salg i Skælskør på datoen. I den tredje kolonne ser du antallet af nye andelsboliger i Skælskør der er udbudt til salg på datoen. I den fjerde kolonne ser du antallet af andelsboliger i Skælskør der er solgt på datoen. Se også samlet statistik over alle udbudte andelsboliger til salg i Skælskør over tid, samlet statistik over nye andelsboliger til salg i Skælskør over tid, samlet statistik over solgte andelsboliger i Skælskør over tid.
Dato | Alle andelsboliger til salg | Nye andelsboliger til salg | Solgte andelsboliger |
---|---|---|---|
29. april 2025 | 1 | 0 | 0 |
Statistik over udbuddet af andelsboliger til salg i Skælskør
I nedenstående tabel ser du en række data om udbuddet af andelsboliger til salg i Skælskør. Se også samlet statistik over alle udbudte andelsboliger til salg i Skælskør over tid, samlet statistik over nye andelsboliger til salg i Skælskør over tid, samlet statistik over solgte andelsboliger i Skælskør over tid.
Andelsboliger | |
---|---|
Antal ledige boliger | 2 |
Antal nye boliger siden i går | 0 |
Antal solgte boliger siden i går | 0 |
Ledige m2 i alt | 168 |