Hus til leje, Ringe,
, 5750 Ringe- Hus til leje
- 104 m2
- 10.300 kr. per måned
![Hus til leje, Ringe, <span class="blurred street" onclick="ProcessAdRequest(3189403)"><span class="hint">Se vej-navn</span>[xxxxxxxxxx]</span>](/StaticFiles/media/569249/Cache/lejlilghed_134.webp)
- Hus til leje
- 104 m2
- 10.300 kr. per måned
Hus til leje, Ringe,
Fakta
Rapportér fejl- 3189403
- Hus
- 104 m2
- 3
- 1.12.2025
- 10.300 kr.
Hus til leje i 5750 Ringe
Information og data
Dette hus til leje ligger i Ringe. Ringe har postnummeret 5750, og ligger i kommunen Faaborg-Midtfyn, som ligger på Fyn. Boligen er i alt 104 m2 fordelt på 3 separate værelser. Boligen udlejes som almindelig lejebolig. Overtagelsesdatoen er 1.12.2025. Huslejen for huset er 10.300 kr. per måned.
Lignende boliger
Ofte stillede spørgsmål
Statistik over udviklingen i ledige huse til leje i Ringe over den sidste måned
Herunder ser du udviklingen i udbuddet og udlejningen af ledige huse til leje i Ringe over den sidste måned. I den første kolonne ser du datoen. I den anden kolonne ser du det samlede antal huse til leje i Ringe på datoen. I den tredje kolonne ser du antallet af nye huse i Ringe der er udbudt til leje på datoen. I den fjerde kolonne ser du antallet af huse i Ringe der er udlejet på datoen. Se også samlet statistik over alle udbudte huse i Ringe over tid, samlet statistik over nye huse i Ringe over tid, samlet statistik over udlejede huse i Ringe over tid.
Dato | Alle huse til leje | Nye huse til leje | Udlejede huse |
---|---|---|---|
18. september 2025 | 1 | 0 | 0 |
Statistik over udbuddet af huse til leje i Ringe
I nedenstående tabel ser du en række data om udbuddet af huse til leje i Ringe. Se også samlet statistik over alle udbudte huse i Ringe over tid, samlet statistik over nye huse i Ringe over tid, samlet statistik over udlejede huse i Ringe over tid.
Huse | |
---|---|
Antal ledige boliger | 1 |
Antal nye boliger siden i går | 0 |
Antal udlejede boliger siden i går | 0 |
Ledige m2 i alt | 104 |